EĞİTİM EYLÜL’DE BAŞLAR

Özel Dersler

Özel Dersler

Özel Dersler VE EYLÜL AKADEMİ AYRICALIKLARI

Öğrencilerin sınıfta veya grup derslerinde anlamadığı konuları bire bir ders alarak öğrenmesi daha kolaylaşmaktadır. Tecrübeli bir öğretmenden alınan özel ders öğrenciye hemen fayda vermektedir. Eylül akademi öğretmenleriyle özel derslerde bir çok öğrenciye özellikle matematik gibi zor dersleri sevdirip,  öğrencilerine başarıyı ve öğrenmeyi tattırmıştır.

Özel Dersler

Özel ders ADIMLARI

ÖZEL DERS İÇİN ARAYIN

Öncelikle veli ya da öğrenci ile iletişim kurulup kursta veya isterse evde özel ders talebi oluşturulur.

EKSİK KONU VE DERSLERİN BELİRLENMESİ

Öğrenci öğrenmek istediği konuyu belirlediyse hemen ders başlanır. Ancak eksiklerini belirlemediyse öğretmenlerimiz ilk derste öğrencinin eksik olduğu konuları belirler. Veli ve öğrenciye yol gösterir

DERS VE DEĞERLENDİRME

Dersler isteğe bağlı olarak sınıfta veya evde öğrenciye anlatılır. Öğretmen anlattığı konuyla ilgili test ve soruları ödev vererek öğrencinin bitirip bir sonraki derse getirmesini ister. Bu şekilde öğrencinin gelişimini takip eder.

Öğretmen Sayısı

12

Öğrenci Sayısı

80

Özel Ders sayısı

1320

Deneme Sınavı

24

Kitap Ve Yayın

10

ÖZEL DERS SÜRECİ HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR

Özel derslerimiz veli ve öğrencinin talebine bağlı olarak kendi kursumuzda ya da öğrencinin evinde yapılabilmektedir. Öğrencinin kuruma gelmesi durumunda fiyatlarımızda indirim yapılmaktadır.

Öğrenci ve veli talep ettiği tüm derslerden hocalarımızdan ders alabilmektedir. Her branştan alanında tecrübeli öğretmenlerimiz mevcut.

Matematik Özel dersleri kurumumuzun en ok talep aldığı derslerde. 4 farklı Boğaziçi Üniversitesi mezunu tecrübeli matematik öğretmeniyle çalışıyoruz. Matematik dersinde bazı öğrencilere sıfırdan başlayıp çok ileri seviyelere getirdik. 1-2 net ile başlayıp 28-30 netlere çıkardığımız öğrencilerimiz vardır. Öğretmenlerimiz öğrenciye her adımda derslerini öğrencinin anlayacağı şekilde anlatıp daha sonra ödev kitaplarıyla takip ediyor. Öğrenci her geçen gün gelişerek daha iyi bir noktaya ilerliyor.

Üniversiye hazırlık sürecinde eksik konularını ya da derslerini özel derslerle tamamlamak isteyen öğrenciler, dilerse belli konuları ya bir dersin tamamını özel ders ile baştan sona öğrenebilir. Bu gibi devamlı durumlara özel indirimlerimiz mevcuttur. Özel Derslerle TYT ve AYT derslerine hazırlanmak isteyenler için ders saatleri şöyle;

 

TYT MATEMATİK ÖZEL DERS PROGRAMI : 40 DERS

AYT MATEMATİK ÖZEL DERS PROGRAMI : 40 DERS

TYT TÜRKÇE ÖZEL DERS PROGRAMI : 30 DERS

TYT FİZİK ÖZEL DERS PROGRAMI  :26 DERS

TYT KİMYA ÖZEL DERS PROGRAMI : 30 DERS

TYT BİYOLOJİ ÖZEL DERS PROGRAMI : 24 DERS

AYT FİZİK ÖZEL DERS PROGRAMI : 56 DERS

AYT KİMYA ÖZEL DERS PROGRAMI : 42 DERS

AYT BİYOLOJİ ÖZEL DERS PROGRAMI  : 36 DERS