EĞİTİM EYLÜL’DE BAŞLAR

11. Sınıflar

11. Sınıflar

boğaziçili öğretmenlerle
11.Sınıf dersleri ve üniversite hazırlık

11.sınıf içeriği Ayt sınavının %60 lık kapsamını içeren konulardan oluşmaktadır. Zaman kaybetmeden üniversite kazanmak için en doğru yıl 11.sınıf yılıdır. Öğrenciler bir yandan okul derslerini çok iyi öğrenip, diğer yandan TYT sınavı için hazırlık yaparak 12.sınıfta doğru bir çalışma ile kolayca iyi bir üniversite kazanabilirler.

Eylül Akademi Butik Dershanesi Boğaziçi mezunu öğretmenleriyle öğrencilere 11.sınıftan başlayıp üniversite kazandırıyor. 11.Sınıfta uyguladığımız özel programla hem TYT hem de 11.sınıf derslerini işliyor ve 12.sınıfa eksiksiz başlıyoruz.

Sorular kısmında programımız hakkında bilgilendirmeleri okuyabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve sadece 16 öğrenci alacağımız özel kontenjanda yerini almak için hemen arayabilirsiniz.

11. Sınıflar

KURSUMUZUN AYRICALIKLARI

Akademik Kadromuz

Boğaziçi üniversitesi mezunu tecrübeli, alanında uzman ve üniversite hazırlık sistemine hakim öğretmenlerle dersler işleniyor.

Sınıflarımız

Eylül Akademi 8-10 kişilik butik ve az öğrencili sınıflarda eğitimi yaparak derslerde anlaşılmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca öğrencinin anlamadığını sorabileceği ve detaylı cevap alabileceği bir sınıf ortamı sunuyor.

Rehberlik Sistemimiz

Rehberlik ve koçluk sistemimizde öğrencilerin bilgi ve algılama farklılıkları göz önünde bulundurularak ÖĞRENCİYE ÖZEL REHBERLİK uygulanıyor.

Ders Materyallerimiz

Sınıflarımızda öğrencilerimize kursumuz tarafından verilen kitaplar üzerinden etkileşimli dersler yapılıyor. Kitaplardan verilen ödevlerle öğrencinin konuyu pekiştirmesi sağlanıyor.

Deneme Kulübümüz

ürkiye Geneli ve Kurum içi denemelerle öğrencilerin eksikleri tespit ediliyor. Konu ve Kazanım bazlı sınav karneleriyle öğrencilerin eksikleri ve ilerlemesi tespit ediliyor.

Konumumuz

Kursumuz Mecidiyeköy/Şişli meydanda metro ve metrobüs duraklarına 3 dk. Yürüme mesafesindedir. İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

11.sınıflarda Butik Eğitim

Haftalık Ders

16

Yıllık Ders

560

Yaprak Test

540

Deneme Sınavı

24

Kitap Ve Yayın

10

11. SINIF SÜRECİ HAKKINDA

SIKÇA SORULAN SORULAR

11.sınıf öğrencilerimiz için hazırlanan özel program 9 Eylül cumartesi günü başlayacaktır. Eğitim dönemi boyunca devam edecektir.

11.Sınıf programımızda öğrencilerin MEB’in belirlediği 11.sınıf konuları işleniyor. Ayrıca üniversite hazırlık amacıyla haftalık 4 saat ek olarak Tyt konularını kapsayan Matematik ve Türkçe dersleri işlenmektedir.

Programımız kapsamında 11.sınıfı başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz TYT sınavının %75 lik kısmını AYT sınavının %60’lık kısmını tamamlamış olacaktır. Kalan kısımlar ise özellikle 12.Sınıf kapsamındaki konulardır.

11.Sınıf kursumuzun programındaki denemelerin bir kısmı üniversite hazırlık TYT sınavı olacaktır. Bu denemelerin bazıları üniversite hazırlık öğrencileriyle beraber uygulanacaktır. Böylelikle öğrencilerimiz düzenli bir şekilde netlerini ve artışlarını gözlemleyebilmektedir.

Böyle bir zorunluluk yoktur. Sadece 11.sınıf eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz bu derslere girmeyebilir.